Spadnie ten śnieg?

Pogoda ostatnimi czasy robi nas delikatnie mówiąc w bambuko. Mamy temperaturę niską do bólu, czasem nie da się wytrzymać na dworze - a na następny dzień świeci słońce i w kurtce można się ugotować. Gdzie tu jest sens?

Polska pogoda niestety jest bardziej zmienna niż statyczna kobieta - w ciągu 2 dni potrafimy zarejestrować kilka zmian klimatu. To wszystko powoduje, że oczekiwanie na śnieg jest dosłownie katorgą, ponieważ nawet tygodniowe mrozy które zwykle zapowiadają obfite opady u nas łatwo zamieniają się w słoneczny dzień.

Ciężko określić, jak będzie wyglądała sytuacja ze śniegiem w naszej Polsce. Oczywistym jest, że przy granicy z Rosją wszystko zasypuje się już w pierwszych dniach zimy (i często zostaje zasypane do oporu),ale reszta naszego pięknego kraju - to po prostu pogodowa ruletka, która kręci się jak jej się żywnie podoba. Najbardziej daje się to we znaki osobom, które wynajmują pokoje w górach - gdzie od śniegu zależy ilość turystów.

A Wy, czekacie aż spadnie upragniony śnieg, czy już teraz wybieracie się na świąteczny urlop? Jeśli tak, to zobaczcie gdzie warto się wybrać!

Dodano: 2014-12-04 15:37:05

Komentarze (0)
Dodaj komentarz