Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Małego Cichego do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Małego Cichego, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Małym Cichym bez wątpienia potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:41:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
25.11.2015 13:35

Mamy okazję korzystać z oprogramowania NFhotel już od dłuższego czasu i u nas naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z przejrzystymi warunkami korzystania i co ważne - darmowy! Bardzo usprawnia nam kontrolę nad rezerwacjami. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:37

W naszym pensjonacie używamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, a najbardziej przypominacze, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się w mgnieniu oka i odbywa się to bardzo zręcznie.

Dodaj komentarz